Енергетична безпека — однозначно наш пріоритет, — Наталія Бойко
29 июня 2017

Енергетична безпека — однозначно наш пріоритет, — Наталія Бойко

Коментуючи роботу Міненерговугілля з метою запобігання та протидії кібератакам , які в сучасних умовах можливі на енергосистему України, в ефірі телеканалу « Ньюзван », заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко зазначила, що Міненерговугілля приділяє значну увагу зміцненню енергетичної безпеки.

« Кібербезпека є частиною енергетичної безпеки України», — наголосила Н.Бойко. Нагадала, що з 2015 року відбуваються серйозні атаки, проте Міненерговугілля аналізує такі випадки несанкціонованого втручання та робить висновки. За словами Н. Бойко, Міненерговугілля здійснює відповідну роботу, використовуючи міжнародний досвід протидії кібератакам . «У нас є міжнародні партнери, з якими ми активно відпрацьовуємо ці ситуації», — зазначила Н.Бойко.

Також звернула увагу, що в умовах атаки на комп’ютерні мережі інфраструктури України компанія НАЕК «Енергоатом» взагалі без жодних загроз відпрацювала в штатному режимі. «Енергоатом» має підвищений рівень захисту», — наголосила Н. Бойко та зазначила, що працівники Енергоатому мають високий професіоналізм та забезпечують належний рівень захисту.

Джерело