Президент Енергоатома представил нового гендиректора ВП «Атоменергомаш»
18 мая 2017

Президент Енергоатома представил нового гендиректора ВП «Атоменергомаш»

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський представив колективу підприємства нового генерального директора ВП «Атоменергомаш» Олександра Маслюкова.

Представлення нового керівника відокремленного підрозділу відбулося сьогодні в Енергодарі під час робочого візиту президента Компанії на ВП «Атоменергомаш» та Запорізьку АЕС.

До призначення на посаду генерального директора ВП «Атоменергомаш» 41-річний Олександр Маслюков з липня 2010 року займав посаду начальника відділу підготовки та проведення ремонтів Южно-Української АЕС. У 2015 — 2016 рр. Олександр Маслюков пройшов розроблений за кращими світовими практикам з урахуванням українських реалій курс навчання в групі перспективного кадрового резерву на посаду президента НАЕК «Енергоатом».

В рамках візиту Юрій Недашковський також ознайомився з поточним станом виконання заходів з продовження термінів експлуатації енергоблока №3 Запорізької АЕС.

Довідка . Запорізька АЕС — найбільший енергетичний об’єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий — в 1985 р., третій — в 1986 р., четвертий — в 1987 р., п’ятий — в 1989 р., шостий — у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

Источник