С.Кубів: Співпраця українсько-японських експертів допоможе запобігти ядерним катастрофам
28 июля 2017

С.Кубів: Співпраця українсько-японських експертів допоможе запобігти ядерним катастрофам

КИЇВ, 27 липня. УНН. Віце-прем’єр-міністр Степан Кубів зустрівся сьогодні з Парламентським віце-міністром освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії Тайдо Таносе. Про це С.Кубів написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляєУНН.

«Спільна праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забрудження, сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. А також дозволить використання результатів спільних досліджень для перетворення забруднених територій на безпечні», — йдеться у дописі С.Кубіва на сторініці у Facebook.

«Рік Японії в Україні триває, а товарооборот за 4 місяці 2017 зріс майже на 40% порівняно з відповідним періодом торік. Про це говорили на зустрічі з Парламентським віце-міністром освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії Тайдо Таносе», — написав С.Кубів

Також за його словами японські колеги повідомили, що у серпні до Києва приїдуть представники Japan International Cooperation Agency(JICA), щоб розпочати переговори щодо відкриття в Україні офісу агенства.

Окрім того, під час зустрічі обговорити і українсько-японський проект дослідження на території Чорнобильської зони, як унікальної екологічної лабораторії.

Источник