«Турбоатом» передав Угорщині модернізоване обладнання для АЕС
24 мая 2017

«Турбоатом» передав Угорщині модернізоване обладнання для АЕС

Українській компанії ПАТ «Турбоатом» довірили виготовлення двох роторів високого тиску, якими на угорській АЕС модернізують турбіну К-220-44 для блоку №1. Їх уже відвантажили замовнику.

Новину повідомили у прес-службі підприємства, передає «Преса України».

У повідомленні розповіли, що контракт з АЕС Пакш підприємство уклало в 2015 р. За умовами контракту, на сьогодні, «Турбоатом» здав представникам АЕС Пакш 3-й та 4-й за рахунком ротори високого тиску та кінцеві ущільнення. Таким чином, завершено виготовлення та відвантажено обидва комплекти для модернізації турбіни К-220-44.

Раніше вже були здані 1-й та 2-й ротори високого тиску. Робота над контрактом триває. На цю мить у виробництві 5-й та 6-й комплекти для модернізації турбіни. Початок відвантаження планується розпочати в грудні поточного року.

Підкреслюється, що модернізація спрямована на приріст потужності, збільшення міжремонтного періоду та терміну служби турбін.

Нагадаємо, танки Т-80 здатні розганятися до такої швидкості, що переходять в категорію «літаючої» бронетехніки. «Укроборонпром» презентував відео випробувань вже другої партії таких.

Источник