Інспекція ЄБРР перевірила реалізацію програми підвищення безпеки атомних енергоблоків на ЮУАЕС
4 июля 2017

Інспекція ЄБРР перевірила реалізацію програми підвищення безпеки атомних енергоблоків на ЮУАЕС

Інспектори Європейського банку реконструкції та розвитку перевірили стан реалізації Комплексної програми підвищення безпеки атомних енергоблоків на “Южно-Українській АЕС”.

Про це зазначено на сайті Южно-Українського енергокомплексу.

Перевіряльники упродовж двох днів вивчали тендерну та проектну документацію, провели ряд інтерв’ю з персоналом, оглянули обладання, встановлене на енергоблоці №3 в рамках ралізації проекту.

“Ми реалізуємо зараз поставлене обладання автономних кондиціонерів, щити постійного струму, систему діагностики ракторної установки та герметичні кабельні проходки з контайнменту в чисту зону. Торги виконано за установками вихорострумового кнтролю та по сиситемі спалювання водню”, — сказав заступник головного інженерного ЮУАЕС з реконструкції та модернізації Андрій Біднюков.

За словами атомників, кредитори залишились задоволені. Зазначили, що все заплановане виконали.

“Ми переконалися, що по чотирьох контрактах, по яких поставлено обладання, воно насправді змонтовано, воно стоїть на місці та проходить зараз комплексні дослідження. Ми говорили з персоналом, усі дуже добре підготувалися, підготували всі документи, яких ми потребували, усе нам показали. У нас немає зауважень”, — зазначив консультант – інспектор ЄБРР Георгій Кривошейн.

Загалом за кошти ЄБРР у рамках Комплексної програми підвищення безпеки атомних енергоблоків буде впроваджено 20 проектів. Їх повна реалізація має бути завершена до 2020 року.

Источник

Источник фото